🚚 DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAKUPY OD 99 ZŁ

Dostawa od 3 do 7 dni roboczych

Farby akrylowe i pielęgnacja

Farby akrylowe i pielęgnacja

Farby akrylowe mają wiele zalet, takich jak:

● bogate kolory, które nie blakną z czasem;

● szybkie suszenie na płótnie;

● wysoka koncentracja kolorów;

● odporność na światło słoneczne;

● łatwy w użyciu;

● bezpieczeństwo dla środowiska.

 

Metoda rysowania

Dla wygody użytkowania farby znajdują się w specjalnych fiolkach oznaczonych numerami, numer na fiolce odpowiada numerowi na zdjęciu. Nie otwieraj jednocześnie wszystkich fiolek podczas malowania, otwórz tylko farbę, z którą pracujesz. Upewnij się, że każdy fiolek jest szczelnie zamknięte, zapobiec farbę przed wysychaniem, ponieważ będzie to uniemożliwić jej wykorzystanie.

Ilość farby potrzebnej do pomalowania określonego obszaru jest obliczana za pomocą specjalnej technologii. Więc nie martw się, że farba może nie wystarczyć. Jeśli zauważysz, że farba jest zbyt gruba i nie czujesz się komfortowo malując, dodaj kilka kropli wody i dobrze wymieszaj. W ten sposób farba zostanie równomiernie nałożona na płótno.

Różne odcienie farb mają różne nasycenie kolorów, więc może być konieczne nałożenie kilku warstw, aby równomiernie pokolorować wszystkie szczegóły. Odcienie bieli, czerwieni i pomarańczy są lepiej zabarwione w kilku warstwach, a niebieski i zielony mają wysokie nasycenie kolorów w jednej warstwie.

Cechy farb akrylowych

Wybierając obraz według numerów, nie zapominaj, że kolory mogą różnić się o kilka odcieni. Jest to w porządku, ponieważ każdy ma inną paletę kolorów w telefonie. Ale możesz być pewien, że w każdym razie twój obraz będzie
harmonijny i nasycony, ponieważ kolory są zwykle nawet jaśniejsze niż na ekranie.

Co należy zrobić, jeśli farba wyschnie?

Kiedy zaczynasz pracować z farbami akrylowymi, nie powinno to zająć ci zbyt wiele czasu, ponieważ farby mogą wyschnąć i nie będziesz w stanie ukończyć malowania. Jeśli zamierzasz zrobić długą przerwę od malowania, zadbaj o farby z wyprzedzeniem. Do każdej butelki należy wlać trochę ciepłej wody bez mieszania jej z farbami. Woda powinna tworzyć górną warstwę. W ten sposób twoje farby nie wyschną przez dłuższy czas. Jeśli twoja farba wyschła, możesz znaleźć ten sam kolor w dowolnym sklepie z farbami lub spróbować zmieszać odpowiednie kolory, aby uzyskać ten, którego brakuje.

Czego szukasz?

Koszyk