🚚 DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAKUPY OD 99 ZŁ

Dostawa od 3 do 7 dni roboczych

FAQ

Wysyłka i Dostawa

Jaki jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie jest przetwarzane w ciągu 1-2 dni po jego złożeniu. Prosimy jednak o 2-4 dni robocze na przygotowanie i wysłanie przedmiotu ze względu na dużą liczbę zamówień.

Nie przejmuj się, wszystkie zamówienia są w pełni ubezpieczone. Współpracujemy z naszymi partnerami, aby znacznie skrócić ten czas w przyszłości.

Skąd pochodzą moje produkty?

Obecnie posiadamy magazyny/wysyłki w Europie (Polska i Ukraina) W zależności od Twojej lokalizacji Twoje zamówienie zostanie wysłane z jednego z nich. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka odbywała się z najbliższego magazynu.

JAKIE SĄ CENY DOSTAWY?

Oferujemy dostawę Kurier DPD za około 20 zł. W niektórych przypadkach można to zmienić w zależności od lokalizacji. Oferujemy również bezpłatną wysyłkę przy zakupach od 149 zł na terenie Polski.

NIE DOSTAŁEM NUMERU ŚLEDZENIA

Twoje zamówienie zostanie przetworzone w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu i rozliczeniu płatności. Twoje zamówienie jest wysyłane po spakowaniu przez nasz magazyn i wysłaniu do kuriera. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z numerem śledzenia.

GDZIE MOGĘ UZYSKAĆ NUMER ZAMÓWIENIA?

Numer zamówienia składa się z 4 cyfr (na przykład #1482). Powinieneś otrzymać list potwierdzający na swój e-mail lub wiadomości w zależności od tego, co wpisałeś na naszej stronie podczas składania zamówienia.

Zwroty

JAK MOGĘ ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE?

Klient może anulować zamówienie w ciągu pierwszych 60 minut po zakupie. Rezygnacja klienta zostanie odzwierciedlona jako zwrot pieniędzy w ciągu następnych 5 dni, w dużej mierze zależy od banku klienta. Zamówienie nie może być anulowane po 1 godzinie. Jeśli klient zażąda anulowania, nasz zespół zrobi wszystko, co możliwe, jednak nie jesteśmy do tego zobowiązani. W takim przypadku klient będzie musiał poczekać na otrzymanie produktu i dokonać zwrotu zgodnie z naszą polityką zwrotów.

Czy akceptujemy zwroty?

Tak, przyjmujemy zwroty. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, sprawdź nasze polityka zwrotów.

Zapłata

OPCJE PŁATNOŚCI

Dostępne opcje płatności są wymienione poniżej.

Karta kredytowa (Visa, Mastercard, American Express), Paypal. Możesz używać dowolnych kont bankowych lub kart kredytowych z ochroną Paypal.

Możesz używać tylko karty kredytowej wydanej z adresem rozliczeniowym w kraju, do którego wysyłane jest Twoje zamówienie.

Należy pamiętać, że nasza strona internetowa nie zbiera numeru karty kredytowej/debetowej ani danych osobowych podczas dokonywania płatności. Jeśli masz pytania dotyczące transakcji w naszej witrynie, skontaktuj się z bankiem, który wydał kartę, aby uzyskać dodatkowe informacje.

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ PAYPAL BEZ KONTA PAYPAL

Tak! Powszechnie błędnie rozumie się, że konto Paypal jest potrzebne do dokonywania płatności za pośrednictwem Paypal. Prawda jest taka, że NIE potrzebujesz go, chociaż zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie się, aby cieszyć się dodatkową łatwością użytkowania. Bez konta Paypal wszystko, czego potrzebujesz, to dowolna karta debetowa/kredytowa podana poniżej, która jest obsługiwana przez Paypal.

WERYFIKACJA PŁATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji Twojej płatności, jeśli uznamy, że może być zakwalifikowana jako obarczona wysokim ryzykiem.

Płatności wysokiego ryzyka mogą mieć inny adres rozliczeniowy niż ten powiązany z kartą, karta używana poza krajem pochodzenia, karta używana poza krajem pochodzenia z miejscem docelowym poza krajem pochodzenia i inne powiązane scenariusze .

Gdy Twoja płatność może zostać zakwalifikowana jako obarczona wysokim ryzykiem, wymagamy identyfikacji w celu zweryfikowania płatności.

KODY PROMOCYJNE

Kupony i punkty bonusowe można zastosować do zamówienia w kasie. Po wprowadzeniu kodu kuponu kliknij „zastosuj”, a rabat automatycznie dostosuje sumę zamówienia. Pamiętaj, że jeśli nie klikniesz „zastosuj” przed kontynuowaniem kasy, suma zamówienia nie będzie odzwierciedlać kuponu i rabatu w punktach bonusowych.

Inni

CZY MOJE DANE SĄ ZABEZPIECZONE?

Shopify jest jednym z największych dostawców usług e-commerce, który obsługuje również przetwarzanie płatności. Nasza strona korzysta z protokołu Secure Sockets Layer (SSL) do szyfrowania wszystkich danych osobowych przesyłanych podczas procesu realizacji transakcji. Nigdy nie widzimy żadnych poufnych informacji o płatnościach, ponieważ wszystkie są obsługiwane przez Shopify. Jedyne informacje, które widzimy, to szczegóły dotyczące wysyłki i rozliczeń.

NAPISAŁEM DO OBSŁUGI KLIENTA. JAK DŁUGO POTRWA ODPOWIEDŹ?

W przypadku wiadomości e-mail oczekuj odpowiedzi w ciągu 24 godzin od naszych przedstawicieli. Nasza obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas na adres brushme.pl@gmail.com

Dla kogo nadaje się malowanie po numerach?

Malowanie po numerach, pierwotnie przeznaczone dla dzieci, jest teraz popularne wśród wszystkich grup wiekowych. Obrazy wyglądają, jakby zostały namalowane przeze mnie. Dzieci i dorośli lubią tę rozrywkę. Nawet mniej kreatywne osoby mogą teraz malować piękne motywy i być dumne ze swojej pracy.

JAK DZIAŁA MALOWANIE LICZBAMI?

Po wybraniu motywu do samodzielnego malowania po numerach, wyślemy Ci zamówiony zestaw do Twojego domu. Na bezbarwnych obrazkach widoczne są już obszary z liniami, które można teraz pokolorować odpowiednimi kolorami. Tak więc jest to z góry określone przez numerację, który kolor należy do którego obszaru obrazu. Szybko zobaczysz, jak dobrze ze sobą współgrają kolory i doskonale ze sobą współgrają.

CZY MUSZĘ MIESZAĆ KOLORY?

Nie. Kolory są już wymieszane i są dostarczane w niewielkich ilościach. Każdy numer jest przeznaczony dla odpowiedniego pola.

CO JEST W ZESTAWIE FARBY WEDŁUG NUMERU?

• Wysokiej jakości płótno (rozmiar: 40x50cm)

• Zestaw wysokiej jakości farb akrylowych, który zawiera wszystkie kolory wymagane do obrazu

• 3 wysokiej jakości nylonowe pędzle z różnymi końcówkami szczotek dla idealnego rezultatu

CZY „MALOWANIE PO NUMERACH” POMAGA CI SIĘ ZRELAKSOWAĆ?

Pomaga skupić się na prostych, manualnych czynnościach, zwłaszcza gdy pojawia się napięcie psychiczne. Malowanie po numerach to świetny sposób na relaks. Kolorując obszary i koncentrując się na liniach, możesz uciekać od stresu codziennie i poświęcić się tej prostej rozrywce.

Czego szukasz?

Koszyk