🚚 DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAKUPY OD 99 ZŁ

Dostawa od 3 do 7 dni roboczych

Prawo odstąpienia od umowy

Brushme dokłada wszelkich starań, aby Twoje zakupy były udane.

Prawo odstąpienia od umowy
Masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni bez podania przyczyny.

Okres odstąpienia wynosi czternaście dni od dnia, w którym Ty lub wskazana przez Ciebie osoba trzecia, która nie jest przewoźnikiem, weszła w posiadanie ostatnich towarów.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz skontaktować się z nami pod adresem support@brushme.pl. poprzez jednoznaczne oświadczenie (np. pismo wysłane pocztą na e-mail) o Twojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Możesz w tym celu skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, ale nie jest to obowiązkowe.

Aby dotrzymać terminu do odstąpienia od umowy, wystarczy, że wyślesz zawiadomienie o skorzystaniu z prawa do odstąpienia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Konsekwencje wycofania

Jeśli odstąpisz od niniejszej umowy, zwrócimy Ci wszystkie płatności, które od Ciebie otrzymaliśmy, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, które wynikają z wyboru innego rodzaju dostawy niż najtańsza oferowana przez nas dostawa standardowa). ), do spłaty niezwłocznie, najpóźniej w ciągu czternastu dni od dnia, w którym otrzymaliśmy powiadomienie o anulowaniu niniejszej umowy. W przypadku tej spłaty użyjemy tych samych środków płatności, których użyłeś do pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono z Tobą coś innego; W żadnym wypadku nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami za ten zwrot. Możemy odmówić spłaty, dopóki nie otrzymamy towaru z powrotem lub dopóki nie przedstawisz dowodu, że odesłałeś towar, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Musisz zwrócić lub przekazać nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż czternaście dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o anulowaniu niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeśli wyślesz towar przed upływem terminu czternastu dni.

Ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Za utratę wartości towaru należy zapłacić tylko wtedy, gdy utrata wartości wynika z obchodzenia się z towarem, które nie jest konieczne do sprawdzenia charakteru, właściwości i funkcjonalności towaru.

Wyłączenie prawa do odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy umów o dostawę towarów nieprefabrykowanych, dla których wytworzenia decydujący jest indywidualny wybór lub ustalenie przez konsumenta lub które są wyraźnie dostosowane do jego osobistych potrzeb.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

Należy pamiętać, że osobiste motywy, które zostały wykonane specjalnie dla Ciebie, są wyłączone z prawa do odstąpienia od umowy.

E-mail:support@brushme.pl

Ja/my (*) niniejszym odstępuję od zawartej przeze mnie/nas umowy kupna (*)

następujących towarów (*) / świadczenie następującej usługi (*)

Zamówione (*) / otrzymane (*)

Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

Adres konsumenta(-ów)

 

Czego szukasz?

Koszyk