Wysyłka i Dostawa

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3-4 dni roboczych — dla gotowych wzorów; na obrazy z własnego zdjęcia czeka się nie mniej, niż 3-5 dni roboczych. Przygotowanie zamówień może potrwać dłużej, gdy otrzymujemy ogromną ilość zamówień dziennie. Wszystkie zamówienia będą wysyłane z naszego magazynu w Polsce (ul. SPÓŁDZIELCZA, nr 8, LEŻAJSK, 37-300)

Sposoby dostawy:
- Paczkomaty InPost (1-3 dni) 
- InPost Przesyłka kurierska (1-3 dni) 
- InPost Przesyłka kurierska za pobraniem (1-3 dni)
- Darmowa dostawa przy zamówieniu od 149 zł

ZAPAMIĘTAJ

– Po zatwierdzeniu i zweryfikowaniu płatności, realizacja zamówień w naszych magazynach może potrwać do dwóch dni roboczych.

– Czas realizacji i czas wysyłki mogą się wydłużyć ze względu na dni świąteczne.

Korzystamy z usług znanych międzynarodowych przewoźników, aby zapewnić, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie szybko i bezpiecznie.

Nasze produkty wysyłamy z magazynu w Leżajsku. Dokładamy wszelkich starań by przesyłka jak najszybciej do Ciebie dotarła.

Zamówienia można wysyłać tylko na jeden adres. Aby wysłać przesyłkę na wiele adresów, musisz złożyć osobne zamówienie na każdy adres.

Zamówienia są wysyłane tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

- Oferujemy także dostawę naszych produktów po całej Europie. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt mailowy z nami brushme.pl@gmail.com.

- Prosimy o informowanie nas mailowo w razie wątpliwości lub pytań brushme.pl@gmail.com, a my postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

Czego szukasz?

Koszyk