🚚 DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAKUPY OD 99 ZŁ

Dostawa od 3 do 7 dni roboczych

Polityka prywatności

Brushme zobowiązujemy się do ochrony prywatności i bezpieczeństwa naszych klientów, a także tych, którzy odwiedzają naszą stronę internetową (czyli Ciebie). Zespół Brushme składa się z osób, które korzystają również z innych stron internetowych i uzyskują do nich dostęp, dlatego naprawdę doceniamy i szanujemy Twoją prywatność. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, jak je chronimy, napisz e-mail na adres brushme.pl@gmail.com.

W przypadku wszystkich naszych usług administratorem danych (spółką odpowiedzialną za Twoją prywatność) jest Brushme.

Jakie dane wykorzystujemy i dlaczego? Wyjaśnijmy to.

Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe
- Aby opublikować swoje zamówienia
- Wysyłanie informacji za pośrednictwem wiadomości tekstowych lub e-mailowych oraz informowanie na bieżąco. Musimy to zrobić nie tylko po to, aby informować Cię o naszych promocjach, ale także o tym, kiedy otrzymasz zamówienie do domu.
- Zapobieganie i wykrywanie oszustw. Aby zapobiegać i chronić Ciebie i Brushme przed oszustwami, co jest niezbędne dla lepszego działania.
- Aby dowiedzieć się, co lubisz Ty i inni klienci. Aby zagwarantować, że oferujemy to, co lubisz i pozostać Twoim sklepem.

Twoja data urodzenia
- Aby sprawdzić, czy jesteś pełnoletni
- Zapobieganie i wykrywanie oszustw

Informacje o Twojej płci
- Aby przekierować Cię do tych sekcji, które prawdopodobnie Cię bardziej interesują. Aby szybko pokazać interesujące Cię produkty.

Informacje o płatności
- Odbieranie płatności i dokonywanie zwrotów
- Musimy to zrobić, aby zachować zgodność z naszą umową z tobą. Ponieważ jesteśmy firmą internetową!
- Zapobieganie i wykrywanie oszustw

Historia kontaktu z nami
- Aby zapewnić lepszą obsługę klienta.
- Szkolenie naszych pracowników, aby kontaktując się z nami, uzyskać lepszą obsługę.

Historia zakupów i zapisane produkty
- Zasugerować produkty, które mogą Cię zainteresować.
- Zapewnienie obsługi klienta i pomocy w zakresie zwrotów.
-Aby dowiedzieć się, co lubisz ty i inni.

Informacje o kontach powiązanych z nami
- Aby ułatwić Ci dostęp do naszej strony internetowej, bez konieczności zakładania konta (bezpośredni link przez portale społecznościowe)
- Oferowanie rekomendacji produktów, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć to, co lubisz.

Twoje odpowiedzi na ankiety, quizy i promocje
- Przeprowadzić ankietę, quiz lub promocję

IP, przeglądarka, system operacyjny
- Rozwijanie zadań marketingowych przez e-mail

Nie musisz podawać nam żadnych danych osobowych. Ale jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobnie nie będziesz mógł dokonywać zakupów na naszej stronie internetowej, a Twoje zakupy u nas prawdopodobnie nie będą najlepsze. Ale to zależy od Ciebie i szanujemy to. Jesteśmy oddani sprzedaży tego, co lubisz, bez Twoich informacji nie bylibyśmy w stanie dalej oferować naszych usług, ponieważ nie bylibyśmy w stanie wysłać Twojego zamówienia ani odebrać płatności; Podsumowując, nie bylibyśmy w stanie zapewnić Ci osobistej uwagi. Naszym zobowiązaniem z Tobą zawsze będzie dbanie o bezpieczeństwo Twoich danych.

Anonimizujemy również dane osobowe i dzielimy je na grupy, aby nie można było Cię zidentyfikować. Używamy go do różnych celów, takich jak testowanie naszych systemów komputerowych oraz do zadań badawczych i analizy danych, w celu ulepszania naszej strony internetowej oraz opracowywania nowych produktów i usług. Informacje te udostępniamy również stronom trzecim.

KORZYSTANIE Z PLATFORM PŁATNYCH
Jesteśmy sklepem internetowym, więc musimy współpracować z platformami płatniczymi i procesorami, które pomagają nam w obsłudze i przetwarzaniu Twoich zamówień. Szukaliśmy najlepszych na rynku, wyposażonych w zabezpieczenia. Platformy te dokładają takiego samego wysiłku jak my, aby zapewnić Ci dobrą obsługę i aby Twoje dane pozostały bezpieczne.

Shopify zajmuje się wszystkimi procesami, marketingiem, płatnościami, bezpiecznymi transakcjami i wysyłką. Jego politykę prywatności można znaleźć tutaj: https://www.shopify.com/legal/privacy

Stripe umożliwia użytkownikom przetwarzanie opłat i bezpieczne przechowywanie informacji o płatnościach. Pozwala na płynne płatności z telefonu komórkowego i urządzenia stacjonarnego. Jej politykę prywatności można znaleźć tutaj: https://stripe.com/en/privacy

Paypal to metoda płatności, która łączy Twoją kartę kredytową z kontem PayPal. Jeśli chcesz zapłacić, po prostu zaloguj się na swoje konto, używając swojego adresu e-mail i hasła, wybierając kartę kredytową, którą chcesz zapłacić. Jej politykę prywatności można znaleźć tutaj: https://www.paypal.com/en/webapps/mpp/ua/privacy-prev?locale.x=en_EN

SIECI SPOŁECZNOŚCIOWE I REKLAMA
Nasz sklep posiada profil w następujących sieciach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, YouTube, Google+ i Instagram („Sieć Społecznościowa”). Wszystkie zostały stworzone z myślą o reklamie produktów i usług Brushme.

Klienci i użytkownicy mogą dołączać do grup i profili, które Brushme posiada w sieciach społecznościowych.

Nasze dane:

HOBBY ART TRADE Sp Z O.O.

ul. MEŁGIEWSKA, nr 74, lok. 202, LUBLIN, 20-234

VAT PL8161713778

NIP: 521538294 

brushme.pl@gmail.com

Czego szukasz?

Koszyk