🚚 DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAKUPY OD 99 ZŁ

Dostawa od 3 do 7 dni roboczych

O nas

Firma "Brushme" jest dużym sprzedawcą w Europie Zachodniej i producentem obrazów według numerów. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Europie, a ich łączna powierzchnia wynosi 2000 m2.

Mamy z powodzeniem współpracuje z Turcji, Włoszech, Czechach, Polsce, Niemczech i Katarze od ponad dwóch lat. Nasza firma rozwija własną sieć handlową na Ukrainie i w Polsce.

Firma zatrudnia ponad 67 pracowników. Mowa o produkcji, sieci sprzedaży i biurze. Każdego miesiąca produkujemy ponad 45 000 obrazów sprzedawanych na naszych stronach internetowych, za pośrednictwem sieci dropshipping i dystrybucji.

Zasadami naszej firmy są produkty wysokiej jakości, przystępne ceny i zadowoleni klienci! To pozwala nam wyznaczyć sobie globalny cel, jakim jest stanie się liderem w produkcji i sprzedaży zestawów do ćwiczeń artystycznych w Europie.

Nasz zespół jest zaangażowany w dostarczanie najnowszych i najfajniejszych zestawów do malowania według numerów w najlepszej cenie i przy szybkiej dostawie. Chcemy zainspirować naszych klientów, oferując im ekskluzywne zakupy i doskonałą obsługę. Nasi technicy są codziennie w kontakcie, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc ci znaleźć idealne produkty dla twojego domu.

Czego szukasz?

Koszyk